ZABAWA WIELKANOCNA – dla Ciebie i Twojej rodziny!

Hej! Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a ja mam dla Was niespodziankę! Przygotowałam super materiał, który zapewni Wam zabawę na 45 minut, a może i dłużej? Poznajcie Zabawę Wielkanocną.

Czym jest moja zabawa wielkanocna?

To kompletny scenariusz gry z 11 zagadkami, 10 zabawami i wskazówkami, jak przygotować swoje mieszkanie do zabawy. Zaczynacie w jednym miejscu (korytarzu) i całość polega na tym, że jeden z rodziców czyta wskazówki umieszczone w odpowiednich kopertach, a dzieci zgadują, rozwiązują kolejne zadania i przechodzą z punktu A do punktu B, aby znaleźć kolejną wskazówkę.

kup grę w tym miejscu!

Całość kończy się znalezieniem prezentu wielkanocnego, albo czegoś słodkiego. Tutaj pełna dowolność. Gra jest dostosowana do każdych warunków mieszkaniowych – potrzebujemy salonu, kącika dziecięcego, łazienki i kuchni. Resztę wskazówek znajdziecie w środku.

Wpiszcie kod ZONAIDEALNA, a ebook kupicie za 19,90 zł, wszystkie materiały do wydrukowania i.. rozpoczęcia zabawy.

LINK DO SKLEPU.

Ola

Dodaj komentarz

Next Post

Przepis na chleb - mój prosty sposób

czw. kw. 9 , 2020
Jeżeli oglądaliście mojego pierwszego live’a, wiecie, że piekłam chleb. Jeżeli nie, ominął Was mój debiut i ogromna trema, nie musicie tego nadrabiać 😉 Kilka osób prosiło, abym umieściła dokładny sposób przygotowania, także.. nadrabiam zaległości! Sprawdźcie mój przepis na chleb! Składniki do zrobienia chleba: 350-370 ml ciepłej wody (powinna mieć max. […]

Aktualne

Facebook