Premiery czytelnicze MARCA – cztery książki, które warto przeczytać w tym miesiącu

Sprawdź, jakie książki warto zakupić w marcu 2019. Kilka ciekawych propozycji od czterech wydawnictw. Miłej lektury!

Zaczynam na blogu nowy cykl! Co miesiąc będę Wam publikować najciekawsze premiery czytelnicze w Polsce. Udało mi się nawiązać kontakt z wieloma wydawnictwami, dlatego będę dysponować informacjami z pierwszej ręki. Z tego miejsca bardzo dziękuję tym, którzy odpisali na moje wiadomości i przesłali mi wiadomości dotyczące ich oferty. Jesteście ciekawi, co warto przeczytać w marcu?

Story of Bad Boys 4 | Mathilde Aloha | Wydawnictwo Feeria

Książka co prawda jest opisana, jako „literatura młodzieżowa”, jednak uważam, że wiele z nas odnajdzie w niej siebie. Każda z nas miała te przykre doświadczenie – zaufałyśmy komuś, kto te zaufanie zniszczył. Raz była to przyjaciółka, innym razem mężczyzna. Tak właśnie dzieje się w książce. Lili i Cameron z pozoru są szczęśliwą parą, a za sobą mają trudne doświadczenia. Związek, którego nic nie zniszczy? Nic bardziej mylnego. Lili odkrywa, że jest oszukiwana przez miłość swojego życia. Po ciężkich chwilach, które spowodowali przyjaciele i walce o miłość.. będzie w stanie wybaczyć? Czy stanie przed trudnym wyborem?

Premiera książki 7.03.2019

Nie odkładaj życia na później | Joanna Godecka | Wydawnictwo MUZA

Fragment książki:


Mam wrażenie, że talent do szczęśliwego życia nie jest czymś, co zostało nam ofiarowane i wystarczy po ten prezent wyciągnąć rękę. Sami musimy o taką umiejętność zadbać. To nasze najważniejsze zadanie. Jednak, jak słusznie zauważył Konfucjusz, „człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry”. Owe kretowiska to nasze kompleksy, złe przyzwyczajenia, słabości, pielęgnowanie pamięci o porażkach, lęk przed ryzykiem i tym podobne…”

Tutaj trochę naciągnę swoje zasady, ponieważ książka miała premierę pod koniec stycznia, jednak uważam, że warto o niej wspomnieć. Tematem przewodnim jest „stres”, którego na 100% doświadczyłaś. Jest to choroba cywilizacyjna, z którą trzeba walczyć. Praca, dom, obowiązki, rachunki.. uh.. łatwo nie jest. Jednak nie tylko takie sytuacje wpływają na pogorszenie nastroju – zagracone mieszkanie, bałagan, brak celów. Ciężko tu normalnie funkcjonować, prawda? „Nie odkładaj życia na później” to poradnik, jak zacząć sobie radzić. Zawiera wiele porad, ćwiczeń – które na nowo wprowadzą do życia więcej radości i satysfakcji.

Premiera książki 30.01.2019

Harda Horda. Antologia opowiadań | wielu autorów | Wydawnictwo SQN

Harda Horda to wspólne dzieło aż dwunastu utalentowanych polskich pisarek. Klimat bardzo mroczny, który porusza temat katastrofy spowodowanej przez naturę i ludzką ignorancję. W powietrzu wisi tajemnica, która mrozi krew w żyłach. Dwanaście świetnych historii grozy i mrocznych opowieści. Czy podniesiesz książkę?

Premiera książki 8.03.2019

Jego banan | Penelope Bloom |Wydawnictwo Albatros

Recenzja z Amazon

„Strony tej książki kipią pożądaniem i bezpretensjonalnym humorem – pozwólcie sobie na szaleńczy śmiech i dajcie się uwieść romansowi Bruce’a i Natash

Okej, na myśl przychodzą różne skojarzenia, ale porzućmy je na chwilę 😉 Być może właśnie to Was zachęci do czytania. Jest sobie reporterka, jak wskazuje opis, bardzo.. pechowa. Dostaje kiepskie tematy – ulubione rejony śmieciarzy czy jaką rangę ma sprzątanie psich kup z trawników. Nie jest to szczyt marzeń, prawda? Aż nagle przychodzi okazja życia, która zbliży ją do świata prawdziwych dziennikarzy śledczych. Ma zinfiltrować przedsiębiorstwo Galleon Enterprises, by udowodnić im korupcję, jedyne co musi zrobić to dostać posadę stażystki. Jednak przez nieuwagę sięga po banana szefa, a podobno tego się nie robi. Wkłada go sobie do ust, gryzie, połyka i.. się dławi. Na oczach biznesmena, który jest uzależniony… od potasu! A o czym Ty myślałaś?

Chyba nie jest ciężko się domyśleć, że ta książka jest moim faworytem na ten miesiąc? 😉 Oby nie okazało się to kolejną odmianą 50 twarzy Grey’a..

Premiera książki 13.03.2019

Aleksandra Szymańska

Dodaj komentarz

Next Post

Sernik na zimno - super prosty przepis bez pieczenia

pt. mar 15 , 2019
Sprawdź, jak łatwo wykonasz sernik na zimno. Przepis, który umieszczamy jest prosty i zapewne znajdziesz w domu wszystkie niezbędne składniki. Zobacz, że nie jest to trudne ;)

Aktualne

Facebook