KOLOROWANKI wielkanocne dla dzieci

Hej! Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, mam kolejną porcję materiału dla dzieci. W tym miejscu ściągniesz kolorowanki dla maluszków z motywem świątecznym. Jako bonus – odstresowująca kolorowanka DLA DOROSŁYCH! Podobno istnieją ludzie, którzy rzeczywiście potrafią się przy nich odprężyć.

Idea kart edukacyjnych dla dzieci

Zanim przekażę Ci link do kolorowanki, delikatnie przeciągnę temat 🙂 Jak może wiesz, stworzyłam grupę SPRYTNE DZIECI, w której to znajdziesz materiały do zabawy, nauki? Część z nich udostępniam całkowicie za darmo, ale pojawią się także materiały płatne. Nie zrozum mnie źle, wkładam w to swój czas, energię, wymyślam, czytam i chciałabym, aby moje hobby i pasja mogły mi pomóc w utrzymaniu domu 🙂 Spokojnie, nie będą to sumy bajońskie, a raczej symboliczne 5 złotych. Naturalnie zachęcam także do skorzystania z oferty mojego raczkującego wydawnictwa MarWer Publishing, ale o tym nie teraz.

>>ŚCIĄGNIJ TUTAJ KOLOROWANKI DLA DZIECI<<

Okej! Wszystko jasne – w górnym linku masz bezpośredni odnośnik do PDF’a, w którym znajdują się kolorowanki. Bez rejestracji, zapisów do newslettera, nada! Czysty plik bez haczyków.

Naturalnie zachęcam do dołączenia do mojej grupy, polubienia fanpage i powrotu w to miejsce! Obiecuję, że pojawi się znacznie więcej ciekawej treści.

Kolorowanki dla dorosłych – czy to ma sens?

Jako bonus umieściłam też jedną kolorowankę dla dorosłych. Naturalnie z motywem wielkanocnym, bo jakżeby inaczej! Ideą takich materiałów jest możliwość wyciszenia się i odstresowania. Co prawda mnie bierze czysta cholera w połowie kolorowania, ale słyszałam, że są ludzie, którzy rzeczywiście potrafią się przy tym odprężyć. Czy Ty należysz do jednej z nich?

Nie zapomnij pochwalić się efektami pracy na grupie i fanpage!

PS. Mało kolorowanek? Tutaj są inne, także darmowe z motywem smoków i dinozaurów.

Ola

Dodaj komentarz

Next Post

Wszystko, co musisz wiedzieć o dodatku osłonowym z Rządowej Tarczy Antyinflacyjnej

czw. sty 6 , 2022
Na wstępie chciałabym tylko poinformować, że wpis nie jest w żaden sposób sponsorowany, ani wspierany przez nasz rząd. Uznałam, że temat jest warty poinformowania szerszej grupy, a nie każdy może mieć świadomość, że dodatek osłonowy jest na wyciągnięcie ręki. Zapraszam do wpisu i mojej analizy sytuacji. Ile można otrzymać z […]

Aktualne

Facebook