Jak działają VOUCHERY w Biedronce?

Czy wiesz, że Biedronka robi akcje voucherową? Oznacza to, że jeżeli kupisz określone produkty, w określonym czasie – dostaniesz voucher, który później obniży Twój koszyk. Wydaje się skomplikowane, ale jeżeli umiejętnie to wykorzystasz.. Możesz całkiem sporo zaoszczędzić. Czytaj dalej, jeżeli chcesz poznać szczegóły!

Moja Biedronka – zacznij od karty

Pierwszą rzeczą, o jaką musisz zadbać to wyrobienie sobie karty MOJA BIEDRONKA. Otrzymasz ją przy kasie i będziesz musiał samodzielnie aktywować przez internet. Całość trwa dosłownie chwilę i nie zapomnij, aby zawsze mieć ją przy sobie.

Gdy będziesz szczęśliwym posiadaczem karty, wystarczy teraz obserwować promocje związane z 50% voucherami. Na dole kilka przykładów:

O co tutaj chodzi? Kupując w określonym czasie – tutaj w piątek i sobotę, produkty ze zdjęcia, masz szansę na uzyskanie vouchera. Teraz ważna informacja – nie ma znaczenia czy obowiązują jakieś dodatkowe promocje na nie, czy nie. Za każdym razem otrzymasz voucher. Zastanawiasz się ile?

Jak liczona jest wysokość vouchera?

Zawsze działa to w ten sam sposób. Otrzymasz 50% kwoty, którą realnie zapłaciłeś przy kasie. Jeżeli na jakiś produkt była promocja, wysokość vouchera będzie liczona na podstawie ceny po zrabatowaniu. Proste i czytelne, prawda?

Jest jednak pewien haczyk – jak zawsze! Voucher będziesz mógł wykorzystać tylko przez 2 dni handlowe na kolejne zakupy. Jest też kilka wyłączeń.

  • możesz wykorzystać jeden voucher na zakupy – jeżeli masz dwa vouchery, po prostu zrób je dwa razy. Kasjer się nie obrazi, jak powiesz, żeby to nabił na jeden rachunek, a resztę na drugi.
  • Rachunek musi być zawsze o 1 zł wyższy niż wysokość vouchera. To znaczy, jeżeli masz voucher na 10 zł, musisz zrobić zakupy na 11 zł.
  • Voucherem nie zapłacisz za alkohol, tytoń i mleka początkowe dla dzieci.
  • Voucherem nie opłacisz też produktów promocyjnych aktualnie biorących udział w Akcji Promocyjnej tj. będących w Czasie Dostępności Produktów.
  • Pilnuj terminu, w którym możesz wykorzystać swój voucher.

Jak mądrze korzystać z voucherów?

Biedronka, podobnie jak inne sieci, zachęca do częstego odwiedzania swoich sklepów. Stąd termin wykorzystania voucherów wynosi tylko dwa dni handlowe. Jest to celowy zabieg, ponieważ najczęściej za pierwszym razem robimy największe i najpotrzebniejsze zakupy, a później nie chcemy, by voucher nam przepadł. Moja rada?

Sprawdzaj, na co są wydawane vouchery i zastanów się, które z nich potrzebujesz lub przydadzą się w najbliższym czasie. Na przykład chusteczki nawilżające zawsze przydadzą się w naszym domu. W naszym przedszkolu wymagają ich co miesiąc, także z powodzeniem można z czystym sumieniem kupić ich więcej. Dlatego też kolejne – większe zakupy zaplanuj dopiero na drugi dzień. Jednak uważaj – w kolejnym mogą być następne produkty, które upoważniają do odbioru vouchera. Co wtedy?

Zrealizuj pierwszy voucher na wybranych zakupach – pamiętaj, aby ich wartość była o 1 zł większa niż wartość vouchera. Kolejne zakupy (na które są promocje i wydawane vouchery) nabij na następny paragon. Jeżeli wśród tych produktów otrzymasz voucher, zastanów się czy jeden z produktów możesz odłożyć na półkę, aby pójść po niego na drugi dzień (tylko po jeden, unikaj pokusie kolejnych wielkich zakupów). Może wydawać się skomplikowane, ale szybko wejdzie Ci to w krew. Dlatego też lista zakupów jest tak szalenie ważna.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Jakie masz swoje patenty na swoje zakupy?

Aleksandra Szymańska

Dodaj komentarz

Next Post

DARMOWE kolorowanki do ściągnięcia

niedz. mar 21 , 2021
Przed nami kolejny lock down, a co za tym idzie – dzieci znowu pozostają w domach. Nie martw się jednak na zapas. Postaram się przygotowywać materiały do zabawy, abyście się nie nudzili w domu. Najprostszą i najmniej wymagającą zabawą są kolorowanki. Ty możesz odbyć rozmowę z klientem, zrobić obiad czy […]

Aktualne

Facebook