DARMOWE kolorowanki do ściągnięcia

Przed nami kolejny lock down, a co za tym idzie – dzieci znowu pozostają w domach. Nie martw się jednak na zapas. Postaram się przygotowywać materiały do zabawy, abyście się nie nudzili w domu.

Najprostszą i najmniej wymagającą zabawą są kolorowanki. Ty możesz odbyć rozmowę z klientem, zrobić obiad czy na chwilę usiąść z kawą, gdy Twoje dziecko oddaje się przyjemności kolorowania. Czy mamy na pokładzie fanów dinozaurów i smoków? Jeżeli tak – koniecznie ściągnij zestaw kolorowanek dostępnych o tutaj:

TUTAJ ŚCIĄGNIJ KOLOROWANKI ZA DARMO!

Co tam znajdziesz? 5 kolorowanek z motywem dinozaurów do samodzielnego wydruku. Jeżeli jesteś zainteresowany większą liczbą podobnych materiałów, zachęcam do dołączenia do grupy dla rodziców na facebooku oraz do obserwowania mojego fanpage!

Będzie mi bardzo miło, jak zostawisz tam efekt pracy swojego dziecka 🙂

Grupa SPRYTNE DZIECI na facebooku – poznaj ją!

Pomysł na stworzenie grupy, w której znajdziesz materiały o zabawy, gier i nauki kiełkował w mojej głowie od ponad roku. Jednak nie miałam gotowego logo, materiałów z wyprzedzeniem, ciągle coś komplikowało mi rozpoczęcie prac. W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że zrobione jest lepsze od doskonałego (tak, jestem fanką Oli Budzyńskiej), dlatego nie zastanawiając się długo – ruszam do działania.

Na grupie będą pojawiać się materiały darmowe i płatne. Wśród nich takie, które będą przygotowane pod kątem umiejętności przedszkolaków, jak i dzieci chodzących do szkoły. Rozwijające umiejętności manualne, analityczne, jak i edukacyjne. Nie zabraknie moich ulubionych tematów – matematyki, języków obcych i rozwijania talentów u dzieci.

Spokojnie! Zabawy dla maluchów i całych rodzin również się tam znajdą. Dołączysz i będziesz tworzyć to miejsce razem ze mną? Zapraszam tutaj!

Aleksandra Szymańska

Dodaj komentarz

Next Post

KOLOROWANKI wielkanocne dla dzieci

sob. mar 27 , 2021
Hej! Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, mam kolejną porcję materiału dla dzieci. W tym miejscu ściągniesz kolorowanki dla maluszków z motywem świątecznym. Jako bonus – odstresowująca kolorowanka DLA DOROSŁYCH! Podobno istnieją ludzie, którzy rzeczywiście potrafią się przy nich odprężyć. Idea kart edukacyjnych dla dzieci Zanim przekażę Ci link do kolorowanki, […]

Aktualne

Facebook