10 powodów, dla których warto / nie warto zostać żoną copywritera

Szukasz męża? Co powiesz na copywritera-freelancera? Czy warto kogoś takiego przytargać przed ołtarz? Oto 10 rzeczy, które powinnaś wziąć pod uwagę, zanim uwierzysz takiemu gagatkowi na słowo:

#1

Twój mąż będzie tak czarował cię słowami – jak nigdy nikt! Będzie pieścił twoje uszy tak zmysłowymi przymiotnikami, jakich w życiu nie słyszałaś.

Będzie potrafił wydusić sam z siebie nawet to, że cię kocha. Będzie nawet w stanie to wypowiedzieć, nie używając ani grama słowa „kocham”!

#2

Twój mąż nie będzie wychodził z kolegami na piwo. Chyba, że na wirtualne. Po całym dniu klepania w klawiaturę nie będzie miał ani siły, ani ochoty, żeby wyczołgać się z domu.

Dzięki temu będziesz go miała tylko dla siebie przez okrągłe 24 godziny na dobę. Przynajmniej tak będzie ci się zdawało.

#3

Twój mąż będzie człowiekiem nieopisanie oczytanym.

#4

Twój mąż będzie mówił do ciebie pełnymi zdaniami, nawet wielokrotnie złożonymi. Nie będzie się komunikował z tobą jakimiś półsłówkami czy odgłosami paszczowymi niewiadomego znaczenia.

Zawsze zrozumiesz, o co mu chodzi.

#5

Twój mąż, w miarę upływu lat, w miarę gorzknienia, które jest skutkiem ubocznym zajmowania się copywritingiem, będzie coraz częściej mylił dom z pracą.

Nie zdziw się, jeśli z czasem zacznie ci wysyłać briefy z okazji i bez okazji.

#6

Twój mąż będzie potrafił wymienić żarówkę w przedpokoju. Będzie potrafił również dokonać wielu innych rzeczy, na przykład odebrać poród w domu.

Warunek: będzie musiał o tym gdzieś komuś wcześniej jakiś artykuł ekspercki napisać.

#7

Twój mąż nie będzie zauważał tego, co z czasem będzie robiło się z twoim ciałem: tych wszystkich zmarszczek, siwych włosów, kurzych łapek, pomarańczowych skórek i innych błędów systemu.

Po prostu z czasem zacznie tracić ostrość i głębię widzenia. Taka praca…

#8

Twój mąż będzie myślami w pracy przez cały czas. Nawet będąc z tobą w łóżku, kochając się z tobą ciałem – myślami będzie pieprzył się z jakimś mało seksownym zleceniem.

#9

Twój mąż nigdy nie przyniesie dwóch takich samych wypłat do domu. Raz zarobi więcej pieniędzy, a drugi raz… przekona cię, że życie na minusie to najmodniejszy trend w tym sezonie.

#10

Twój mąż będzie w stanie przekonać cię do wszystkiego. Jeśli jednak będzie cię naprawdę kochał – nigdy nie użyje tej broni przeciwko tobie.

Twój mąż: copywriter. Czujesz, jak to brzmi?

Maciej Wojtas

https://maciejwojtas.com

Maciej Wojtas

Dodaj komentarz

Next Post

Kołobrzeskie GASTRO - restauracje, które polecam

niedz. lis 1 , 2020
Na swoim FanPage poruszyłam temat gastronomii i tego, jak nowe rozporządzenia uderzą w wiele restauracji. Jeżeli nie kojarzysz o co kaman, od soboty 24.10.2020 r. jest zakaz spożywania posiłków w restauracjach. Mogą one działać wyłącznie na dowóz lub odbiór osobisty. Kilka słów o gastronomii i tym, że zakazy negatywnie wpływają […]

Aktualne

Facebook