Lifestyle

5 jesiennych premier seriali

Posted On
Posted By Ola

Jestem serialomaniaczką i mogę to powiedzieć z czystym sumieniem. Jeżeli jakiegoś obrazu nie widziałam, to i tak wiem o czym jest 🙂 Dlatego postanowiłam swoją wiedzę wykorzystać i stworzyć 5 premier jesiennych, które warto obejrzeć lub chociaż się nimi zainteresować. Raczej nie znajdziecie tu komedii, ale na pewno możecie sobie zapewnić pełne emocji wieczorne seanse!

The Knick

the-knick-cinemax-poster

Czy wiecie kiedy przeprowadzono pierwsze – zakończone sukcesem cesarskie cięcie? Albo jak walczono z tyfusem? Możecie wierzyć, że początki były trudne i.. krwawe. Jeżeli jednak nie wierzycie – sięgnijcie po The Knick. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku na początku XX wieku. Dr John Thackery stara się zrewolucjonizować medycynę. Śmiertelność pacjentów jest zatrważająco wysoka, nie ma antybiotyków, a podczas operacji krew pompowano ręcznie. Powiem jedno – podczas oglądania (szczególnie pierwszych odcinków) nie róbcie sobie nic do jedzenia. Twórcy pokazują wszystko, aby dobrze wczuć się w historię i dramaturgię.

The Leftovers

the-leftovers

Kolejny dramat, po który warto sięgnąć. Pewnego słonecznego dnia, w którym świat żył swoim życiem znika 2% populacji. Losowe osoby – żony, dzieci, politycy, gwiazdy show – biznesu. Osoby, które przeżyły tragedię starają się o tym zapomnieć, dalej żyć, jednak “sekta” w pewnym mieście nie pozwala na to, przypominając na każdym kroku, co stracili.. Serial trzyma w napięciu w każdym odcinku, a do tego świetne kreacje aktorskie.

Gotham

gotham

I’m a BATMAN.. Nie, nie o tym będzie ten serial. Co prawda premiery jeszcze nie było, ale już wiemy o co chodzi…. Wszystko rozgrywa się po śmierci rodziców Bruca Wayne’a – James Gordon, który dopiero co rozpoczyna karierę w policji stara się rozwiązać zagadkę morderstwa. Jednak nie będzie to jedyne jego zadanie..

The Flash

The-Flash-TV-Show-Poster

A teraz coś, co może niektórych zaskoczyć. Jestem wielką fanką komiksów. Jak pojawiają się filmy wzorowane na nich, jestem pierwszą w kolejce po bilet 🙂 Dlatego informację o tym, że będzie serial inspirowany Flashem przyjęłam z uśmiechem na twarzy 🙂 Liczę na to, że każdy zna lub słyszał o Flashu, albo widział poprzednie obrazy, jeżeli nie – nadrabiamy zaległości i oglądamy!

A tak przy okazji, przypominam piosenkę Queen – Flash !

How to get away with Murder

HowToGetAwayWithMurder

Shonda Rhimes, która jest odpowiedzialna za kreację takich seriali jak Grey’s Anatomy czy Scandal zapowiadała nowy obraz – How to get away with Murder już kilka miesięcy temu. Znając jej talent, serial będzie ciekawy i wciągnie już po pierwszym odcinku. Wszystko ma kręcić się wokół sprawy morderstwa, nad którym będzie pracować grupa studentów wraz ze swoją profesor prawa. Podobno to wydarzenie mocno wpłynie na ich życie..

Źródła zdjęć: 1, 2, 3, 4, 5.

Related Post

leave a Comment

Facebook