Lifestyle

2016 – bądź dla nas łaskawy!

Posted On
Posted By Ola

Gdzie? Jak? Dlaczego tak szybko minął mi 2015 rok? Jeszcze pamiętam jak w gronie przyjaciół witałam go, a tutaj już zmieniam kartkę w kalendarzu na 2016. Był to bardzo dobry czas, wielkich zmian, spełnienia marzeń. Czego sobie i Wam życzę na nowy rok? Sprawdźcie!

Postanowienia_noworoczne_iStock4ef309c86e760

Mijający rok był dla mnie i mojej rodziny czasem niezwykłym – spełniliśmy nasze największe marzenie, które teoretycznie nigdy nie miało się zrealizować – zostaliśmy rodzicami, powitaliśmy na świecie najpiękniejszy i największy skarb! Długo walczyliśmy, były łzy, nerwy, stres i wielka radość. Życzę każdemu z Was tego finalnego uczucia, które trwa po dziś dzień!

Nie tworzę listy postanowień noworocznych, bo jak mogę przewidzieć co jeszcze mnie czeka? Życie stawia przed nami wyzwania, nowe cele, nie wszystkie zrealizujemy, bo priorytety mogą się zmienić z minuty na minutę. Ale chcę jednego w 2016 roku! Nadal być tak szczęśliwa, jak jestem. I Wy nie bójcie się tego uczucia – uśmiechajcie się więcej, czerpcie siłę i wewnętrzną satysfakcję z małych rzeczy. Okazujcie sobie pozytywne uczucia, róbcie coś dla innych – daje to więcej radości niż nowa para butów czy pensja na koncie! Za dużo wokół nas jest złych informacji, pesymistycznych ludzi, hejtu i smutku. Rozumiem, że nie każdy może pochwalić się idealnym zdrowiem, pracą marzeń, wysoką pensją czy spełnieniem w miłości – ale czy w naszym życiu nie ma innych, pozytywnych aspektów? Nauczmy się cieszyć z tego co mamy, a z każdym dniem powodów do radości będzie coraz więcej. Bo te pozytywne uczucia działają jak magnes – przyciągają do nas wartościowych ludzi, spełnienie marzeń i dodają skrzydeł. Spróbujcie tego!

Niech w 2016 roku każda porażka nauczy nas czegoś wartościowego, co później zamienimy w sukces. Uśmiechajmy się! Ostatnio ktoś bardzo mądry, kogo podziwiam napisał:

Podobno są ludzie, którzy żyją 80 lat. Wbrew pozorom nie jest ich tak wielu, większość bowiem przeżywa ten sam rok 80 razy.

Niech 2016 będzie dla Was przygodą, którą wspomnicie za 12 miesięcy z uśmiechem na twarzy i myślą “to był cholernie dobry rok”!

Related Post

leave a Comment

Facebook